Головна / Оплата і доставка

Оплата і доставка

 

  Як мені доставлять товар?

  Доставка здійснюється за допомогою сервісу "Нова пошта" по всій території України. При замовленні Вам потрібно вказати своє місто і номер відділення Нової пошти, в яке буде доставлений товар. Також доступна адресна доставка Новою поштою. Тип замовлення (адресний або в відділення) уточнюється з менеджером перед замовленням.

 
   Щоб не вводити дані при кожній покупці, ми рекомендуємо зареєструватися у нас на сайті. У цьому випадку Ваші дані для відправки зберігатися і вводити їх кожен раз не доведеться.

  

  Як оплатити товар?

Оплата товару проводитися одним з 3 способів:

 

  1) Передоплата на картку ПриватБанку.

У цьому випадку після оформлення замовлення на сайті покупцеві приходить СМС з номером картки ПриватБанку. Після оплати товар відправляється Новою поштою в день оплати або на наступний день. Після відправки на номер покупця або на його пошту приходить СМС з номером накладної, по якій можна відстежувати місце розташування товару.

 

 


 

  2) Оплата при отриманні. У цьому випадку після оформлення замовлення на сайті покупець повинен сплатити за товар при отриманні. (формула - нал платіж  = 20 грн +2% от суми + сума за доставку+сума за товар) покупець оплачує при отриманні у відділенні Нової пошти. Після відправки на номер покупця або на його пошту приходить СМС з номером накладної, по якій можна відстежувати місце розташування товару.

 

  Коли я отримаю товар?

 
   Дата отримання залежить від роботи сервісу Нової пошти і зазвичай займає від 1 до 3 днів з моменту відправлення товару. Ви зможете дізнатися точну дату прибуття посилки по номеру накладної. Для цього потрібно ввести номер накладної на сайті Нової пошти.

  

 Скільки коштує доставка?

Вартість доставки в будь-яку точку України - від 40 грн. У деяких випадках ціна може змінитися.
 
 
   Я не хочу платити за доставку! Що робити?
 Ви можете придбати товари з безкоштовною доставкою в розділі "Безкоштовна доставка".